شرایط مرجوعی و قوانین

 شرایط مرجوع کالا در فروشگاه حصیرکالا

کاربر می‌تواند کالای ثبت شده را در صورتی که کار مورد پسند نباشد، از لحاظ سایز مناسب نباشد و …. مرجوع کند. که در این صورت هزینه پست بر عهده خود کاربر است.

در صورتی که کالا دارای ایراد باشد یا با اطلاعات درج شده در سایت مطابقت نداشته باشد، در صورت تایید پشتیبانی هزینه پست بر عهده فروشگاه حصیرکالا است.

  • توجه داشته باشید که در صورت نداشتن فیش واریزی برای اداره پست ، امکان عودت هزینه ارسال وجود ندارد.
  • هنگام مرجوع محصول ارسال فاکتور و لیبل متصل به محصول  الزامی است.
  • توجه داشته باشید برای مرجوعی به هیچ عنوان لیبل را از کار جدا نکنید و کمتر از 7 روز از زمانی که محصول به دست شما می رسد برای مرجوعی اقدام کنید چنانچه لیبل جدا شود و یا بیش از زمان معین شده اقدام شود از پذیرش مرجوعی شما معذور هستیم.
  • بازگشت کالا صرفا با تایید تیم پشتیبانی امکان پذیر خواهد بود . در صورتی که بدون هماهنگی و تایید فرم مرجوعی محصولی برگشت زده شود، هزینه و تبعات آن بر عهده کاربر خواهد بود.
  • در صورتی که ایراد اعلام شده از سمت کاربر پس از رسیدن بسته به تیم ما قابل رویت نباشد، مجموعه حصیرکالا هیچ مسئولیتی در قبال هزینه پست نخواهد داشت.
  •  توجه  داشته باشید مهم ترین شرط برای بازگشت کالا، سالم و تمیز بودن محصول و عدم وجود بوی نامطبوع یا عطر است.

 مسئولیت صحت آدرس و اطلاعات بر عهده کاربر است 

لطفا آدرس و اطلاعات را بصورت کامل وارد کنید و در صورت ناقص بودن آدرس و اطلاعات ، بسته شما از سمت اداره پست به ما برگشت خورده و هزینه ارسال مجدد بر عهده کاربر است .

نهایت زمان انجام تغییرات ( تعویض ، کنسل ، اضافه کردن محصول به سفارش و تغییر آدرس ) 5 ساعت است .

در ایام جشنواره و فروش فوق العاده امکان هرگونه تغییرات در سفارش و همچنین مرجوع محصول تخفیفی وجود ندارد.