روشهای ارسال و هزینه ها

روشهای ارسال و هزینه ها

 روش ارسال سفارشات : 

ارسال سفارشات در حصیرکالا به دو روش پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و از طریق تیپاکس  انجام می پذیرد. بدیهی است انتخاب ارسال توسط شرکت پست جمهوری اسلامی و همچنین تیپاکس به منزله آگاهی کاربر از شرایط و قوانین آن شرکت ها تلقی می‌گردد و مسئولیت تأخیر در ارسال یا بروز هرگونه مشکل احتمالی به عهده شرکت مربوطه بوده و حصیرکالا مسئولیتی در این زمینه بعهده نخواهد داشت.

همچنین لازم به یادآوری است در هنگام تحویل کالا از شرکت‌های پستی ابتدا نسبت به سالم بودن بسته‌بندی سفارش اطمینان کامل حاصل نموده، سپس رسید دریافت کالا را امضاء نمایید .

 مدت زمان تحویل : 

– پست پیشتاز: زمان ارسال و تحویل سفارش توسط پست پیشتاز در شهرهای نزدیک 4 الی 7 روز کاری و در سایر شهر‌ها 6 الی 11 روز کاری می باشد.

– تیپاکس : زمان ارسال و تحویل سفارش توسط تیپاکس در شهرهای نزدیک 2 الی 4 روز کاری و در سایر شهر‌ها 2 الی 6 روز کاری می باشد.

ارسال رایگان :

حصیرکالا فعلا با توجه به شرایط کنونی پلن ارسال رایگان ندارد.

جهت پیگیری سفارشاتی که از طریق پست پیشتاز ارسال شده‌اند می توانید با استفاده از کد رهگیری مرسوله، از طریق وب‌ سایت  سامانه رهگیری مرسولات پستی شرکت پست نسبت و یا  برای تیپاکس از سامانه رهگیری مرسولات تیپاکس به آگاهی از وضعیت مرسوله خود اقدام نمایید.