روش های پرداخت

روش‌های پرداخت​

برای پرداخت خرید خود از فروشگاه اینترنتی حصیرکالا ، می‌توانید از دو روش ، پرداخت به صورت کارت به کارت و پرداخت از طریق درگاه اینترنتی به صورت آنلاین اقدام کنید.

چگونه از امکان پرداخت کارت به کارت استفاده کنیم؟

افرادی که امکان پرداخت نقدی یا اینترنتی را ندارند، می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های اعلام شده در این قسمت، کارت به کارت کنند.

برای پرداخت به صورت کارت به کارت، می‌توانید از دستگاه‌های عابر بانک (ATM) استفاده کنید، یا با استفاده از موبایل بانک، اینترنت بانک و اپلیکیشن‌های مخصوص پرداخت، هزینه خرید خود را به صورت اینترنتی انتقال دهید.

با این حال، توصیه می‌کنیم که کاربران و مشتریان، برای پرداخت هر چه آسان‌تر و پردازش هر چه سریع‌تر سفارش خود، از درگاه پرداخت اینترنتی سایت حصیرکالا استفاده کنند. پرداخت از طریق درگاه‌های بانکی متصل به سایت حصیرکالا ، به دلیل میزان اتوماسیون بالایی که دارد، آسان‌تر و سریع‌تر است.

برای کارت به کارت کردن مبلغ سفارش خود،‌ می‌توانید از شماره حساب و شماره کارت زیر استفاده کنید:

شماره کارت بانک سامان : 6219861052303699 به نام ندا شهسواری

امکان پرداخت با درگاه اینترنتی چگونه است؟

تمامی مشتریان حصیرکالا می‌توانند در پایان مراحل ثبت سفارش اینترنتی خود، هزینه سفارش‌شان را، درگاه اینترنتی متصل به سایت حصیرکالا به صورت آنلاین پرداخت کنند. هر کاربر، پس از آنکه پیام «پرداخت موفقیت‌آمیز بود» را دریافت کرد، می‌تواند مطمئن باشد، که ثبت سفارش او قطعی شده و سفارش در مرحله پردازش قرار گرفته است.

 

در پرداخت هزینه به این روش، نیازی نیست که کاربر، پرداخت خود را اطلاع دهد و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. توجه داشته باشید، که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی خود را به همراه داشته باشد.

 

لازم به ذکر است، که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و سریع‌تر شدنِ روندِ پردازش سفارشِ کاربران می‌شود.

چگونه باید پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهیم؟

 

اگر از فروشگاه اینترنتی حصیرکالا خرید کنید، می‌توانید مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین پرداخت کنید. در حال حاضر با استفاده از کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.

 

برای پرداخت از طریق درگاه اینترنتی، لازم است، که اطلاعات عنوان شده در ادامه این متن را به همراه داشته باشید، تا پس از وارد کردن آن‌ها و دریافت پیام موفقیت‌آمیز بودن پرداخت، سفارش شما در مرحله پردازش قرار بگیرد.

 شماره ۱۶ رقمی کارت

مهم‌ترین مورد برای پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی، شماره ۱۶ رقمی نوشته شده بر روی کارت‌های بانکی است. برای پرداخت اینترنتی باید این شماره را در درگاه پرداخت وارد کنید. این شماره بر روی همه کارت‌های بانک‏ی درج شده است.

  رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی

برای پرداخت با کارت‌های بانکی به صورت اینترنتی، لازم است رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) خود را از عابر بانک (ATM) بانک خود دریافت و فعال کرده باشید.

 

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز (POS) وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مانند بانک سامان، معمولاً رمز اینترنتی کارت را در هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما در بیشتر بانک‏‌ها، کارت‌های صادر شده در زمان تحویل دارای رمز خرید اینترنتی نمی‌باشند و برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، باید به دستگاه عابر بانک (ATM) بانک صادر کنندهٔ کارت خود مراجعه کنید.

 

برای فعال‌سازی یا دریافت رمز دوم کارت خود، کافی است آن را وارد دستگاه عابر بانک (ATM) کنید و از قسمت عملیات رمز، برای مشخص و فعال کردن رمز دوم خود اقدام کنید.

 

پس از انجام این کار، در زمان خرید اینترنتی، در قسمت رمز دوم یا رمز اینترنتی صفحه پرداخت، می‌توانید رمز پویای خود را وارد کنید و پرداخت آنلاین خود را انجام دهید.

 

 کد CVV2

 

کد CVV2 یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است، که در قسمت پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود. این کد، به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

 

کد CVV2 بر روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ِ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و چندی دیگر از بانک‌ها، به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است. در برخی از کارت‌های بانکی دیگر مانند بانک ملی، این کد یک عدد ۴ رقمی است.

 

تاریخ انقضای کارت بانکی

 

تاریخ انقضا، بر روی اغلبِ کارت‌های بانکی چاپ شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضایی وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از عدد ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.